Autoservis

image 05

Při opravách brzd provádíme výměnu brzdových destiček na obou nápravách , kontrolu brzdových kotoučů, renovaci nebo výměnu.Provádíme kontrolu brzdového potrubí, výměna čidel ABS a kontrolu lanovodů.

filter2Při opravách brzd provádíme výměnu brzdových destiček na obou nápravách , kontrolu brzdových kotoučů, renovaci nebo výměnu.Provádíme kontrolu brzdového potrubí, výměna čidel ABS a kontrolu lanovodů.

Provádíme kontrolu provozních kapalin , měření kvality případně výměnu nebo doplnění. Při opravách brzd provádíme „odvzdušnění“ a případnou výměnu brzdové kapaliny.

  • Výměna a kontrola chladicích kapalin , G11, G12 a G13.
  • Letní a zimní náplně do ostřikovačů.

tlumicProvádíme dbornou výměnu vadných tlumičů pérování na základě testu tlumičů nebo provedení vizuální kontroly.

motor

Provádíme záruční a pozáruční opravy, broušení hlav válců, výměny vstřikovacích trysek, výměna rozvodů a řemenů motoru, napínacích kladek včetně vodního čerpadla, výměny těsnění, výměny svíček. U turbodmychadel provádíme seřízení a vyčistění, případně repase.

Provádíme opravu a výměnu spojkových lamel včetně ložisek, výměnu a opravy převodovek.

Opravy motorů provádí na specializovaném pracovišti naši vysoce kvalifikovaní zaměstnanci s dlouholetou praxí.

motor

Provádíme opravy výfuků, tlumičů výfuků, katalyzátorů případně výměnu a kontrolu celého výfukového celku. Provádíme kontrolu filtrů pevných částic u dieselových motorů.

podvozek

Při opravách podvozku autmobilů provádíme výměny ložisek, čepů řízení, tlumičů a pérování, výměny ramen a silentbloků. Po provedené opravě následně provádíme měření geometrie na stroji HUNTER.

stk

Provádíme přípravu vašeho automobilu na STK. Vlastní příprava spočívá v kontrole správného nastavení světel, kontrole funkčnosti elektroinstalace vozu, kontrole podvozku, kontrole brzd, kontrole tlumičů a povinné výbavy. Součástí přípravy je také kontrola pro splnění emisních limitů a následné provedení STK.

klima

Oprava a ůdržba klimatizace spočívá v čistění filtrů – desinfekci, případně výměna, kontrole netěsností a případnému doplnění chladiva v klimatizaci.

světla

Provádíme výměny světel v případě poškození a nebo renovace starších sklel světlometů pokud jsou “ slepá“. Po opravě provádíme následně seřízení světlometů.

autodiagnostika

V rámci autodiagnostiky VAGCOM, kompatibilní s ODIS pro vozy ŠKODA, provádíme načtení uložených chyb z paměti, diagnostiku motoru, brzd, airbagů a turbodmychadel s následným odstraněním závad.